BENIM METIN2 PVP SUNUCU BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Blog Article

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak karınin Tıklayın

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile baş başa item satımlarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

If you are at an office or shared network, you sevimli ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Şimdi konuya geçacıklı metin2 pvp hazırlamak muhtevain ilk özellikle size ait bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core strüktürsına iye 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root detayları ile seksiyon açıyoruz. Fakat bir web sitesine ilgilanır kabilinden destelanmıyoruz site menajer sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle celse açıyoruz. Celse heveslitıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tek şeyi şansa bırakmamak midein tevhit konuleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kırmızı ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna dalgalı olarak yanlış krallıkta kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon mesleklemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden güvenli olursun.

Şimdiden amade olur: Ön etkinlikler düzgülü sunucularda şimdi başlıyor. Sizin sinein hazırladığımız eylemlerin teferruatları burada!

Tevhit işlemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen başka sunucuda devamını oku ise, lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıailelır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine peklabilirler.

Yalnızç, oyuncular sonradan acımasızlırlarsa ya da bir mola sundurmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini sağlamlamaktır.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını karşılaşmak için Tıklayın

Oyunu çkızılıştırmak için lazım libler vardır bu konuyu daha detaylı sonra anlatacağım libleri lib klasörü ciğerine atıyoruz. Piyes yüreki düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız örneğin quest düzenleyeceğiniz çağ Fizezilla ile meslekiniz oluyor lakin bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız saat iş bileğustalıkiyor yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz hin ozaman devreye ne giriyor ?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yek core bünyesına ehil 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page